Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Zásah s policií ČR, koronerem a pohřební službou

Fotografie

Zásah s policií ČR, koronerem a pohřební službou PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Čtvrtek, 20 Červenec 2017 09:11

Ve středu 19. července vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, spolupráce složek IZS. K zásahu do ulice U Porcelánky, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 08:39 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzeno na operační středisko, že se jedná o spolupráci při snesení velmi těžké zemřelé osoby. Na místě spolupracujeme s Policií ČR, koronerem ZZS a pracovníky pohřební služby. Naše jednotka musela provést technická opatření v bytě, aby bylo možné zemřelou osobu naložit na nosítka a poté ve spolupráci všech přítomných, přenesla tělo do vozidla pohřební služby.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy