Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Zásah s policií ČR, koronerem a pohřební službou

Zásah s policií ČR, koronerem a pohřební službou PDF Tisk
Čtvrtek, 20 Červenec 2017 09:11

Ve středu 19. července vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, spolupráce složek IZS. K zásahu do ulice U Porcelánky, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 08:39 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzeno na operační středisko, že se jedná o spolupráci při snesení velmi těžké zemřelé osoby. Na místě spolupracujeme s Policií ČR, koronerem ZZS a pracovníky pohřební služby. Naše jednotka musela provést technická opatření v bytě, aby bylo možné zemřelou osobu naložit na nosítka a poté ve spolupráci všech přítomných, přenesla tělo do vozidla pohřební služby.