Hlavní stránka Informace JPO Dopravní nehody Při výjezdu ze stavby se převrátil nákladní automobil

Při výjezdu ze stavby se převrátil nákladní automobil PDF Tisk
Čtvrtek, 20 Červenec 2017 10:15

V úterý 18. července odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotce Chodov a jednotce HZS stanice Karlovy Vary na dopravní nehodu nákladního vozidla v Mírové lokalita Na Cechu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 a jednotka HZS vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 a technickým automobilem TA-L1CH. Na místě zásahu je zjištěno nákladní vozidlo na boku, které se převrátilo při výjezdu ze stavby rekonstrukce železniční stanice Chodov. Řidič vozidla byl nezraněn mimo vozidlo a z nákladního vozidla unikaly provozní náplně. Jednotky hasičů prováděli zachytávání a přečerpávání paliva. Po vyšetření nehody je havarované vozidlo pomocí jeřábu a další techniky převráceno na kola a naše jednotka se na pokyn velitele zásahu vrací zpět na základnu.