Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Únik kapalných uhlovodíků v ulici Hlavní

Fotografie

Únik kapalných uhlovodíků v ulici Hlavní PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Úterý, 25 Červenec 2017 12:52

V pátek 21. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Hlavní vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 21:14 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzen únik provozních kapalin z osobního automobilu z důvodu technické závady. Jednotka provedla zajištění a posyp unikající látky. Po naložení porouchaného vozidla odtahovou službou, naše jednotka provedla závěrečný úklid a vrátila se krátce před desátou večerní na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy