Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy O sobotní noci, jsme vyjeli na žádost ZZS

Fotografie

O sobotní noci, jsme vyjeli na žádost ZZS PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Úterý, 25 Červenec 2017 13:04

V sobotu 22. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 22:29 hodin. Po příjezdu na místo události, kam jsme byli vysláni ke spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou, abychom snesli pacienta po resuscitaci do sanitního vozidla, zjišťuje náš velitel u zdravotníků podrobnosti ke snesení osoby jednotkou hasičů. Bohužel po chvilce posádka ZZS odvolává naši pomoc, jelikož lékař musel konstatovat úmrtí osoby.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy