Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy O sobotní noci, jsme vyjeli na žádost ZZS

O sobotní noci, jsme vyjeli na žádost ZZS PDF Tisk
Úterý, 25 Červenec 2017 13:04

V sobotu 22. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 22:29 hodin. Po příjezdu na místo události, kam jsme byli vysláni ke spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou, abychom snesli pacienta po resuscitaci do sanitního vozidla, zjišťuje náš velitel u zdravotníků podrobnosti ke snesení osoby jednotkou hasičů. Bohužel po chvilce posádka ZZS odvolává naši pomoc, jelikož lékař musel konstatovat úmrtí osoby.