Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Z pátku na sobotu probíhala v Sokolově masivní pátrací akce

Fotografie

Z pátku na sobotu probíhala v Sokolově masivní pátrací akce PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Středa, 02 Srpen 2017 16:58

V pátek 28. července jsme vyjeli na příkaz krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci složek IZS v Sokolově. Probíhalo zde ve spolupráci s policií pátrání po dvou malých dívkách, které ztratily v pátek večer. Pohřešovány byly dívky ve věku čtyři a šest let. Do pátrací akce se zapojily nejen desítky hasičů s policisty, ale také vrtulník Letecké služby Policie ČR s termovizí. Na místě jsme zasahovali společně s hasiči ze stanice Sokolov a kolegy z jednotek dobrovolných hasičů z Březové, Kynšperka nad Ohří, Bukovan a Habartova. Celou noc prohledávali záchranáři sokolovské sídliště, přilehlé parky i vodní hladinu jezírek a řeky. V sobotních ranních hodinách se hasiči vystřídali, nastoupila nová směna na sokolovské stanici a přijeli i další dobrovolní hasiči z Lokte, Vintířova, Horního Slavkova, Oloví a Krajkové. Obě dívky byly nalezeny v pořádku v sobotních ranních hodinách obyvatelem jednoho obytného domu v Sokolově. Právě do vestibulu tohoto domu se dívky v noci schovaly.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy