V pátek 4. srpna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu do ulice Příční, kde je potřeba nouzové otevřít byt se zraněnou osobou uvnitř, vyjíždíme v 11:25 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20. Náš velitel si okamžitě vyžádá na operační středisko vyslání výškové techniky a KOPIS vysílá k zásahu také náš automobilový žebřík AZ 30. Po příjezdu na místo události, kde nás již očekávají hlídky městské policie a Policie ČR, je potvrzena informace o osobě, která je nemocná a již se neozývá. Velitel zásahu nařizuje okamžitý násilný vstup do bytu. Zároveň je k oknu bytu přistaven žebřík z AZ 30. Ten ale nakonec nemusel být využit, jelikož se podařilo otevřít vchodové dveře do bytu pomocí speciálního nářadí. Do bytu vstupuje policie s hasiči a nalézají zraněnou ležící osoby. Osobě byla poskytnuta předlékařské první pomoc s nasazením kyslíkové terapie. Na místo přijíždí zdravotnická záchranná služby s vozidly RV a RZP a přebírá pacienta do své péče. Naše jednotky se následně vrací na základnu.