Hlavní stránka Informace JPO Dopravní nehody Dopravní nehoda s vyproštěním u Jimlíkova

Dopravní nehoda s vyproštěním u Jimlíkova PDF Tisk
Pátek, 11 Srpen 2017 14:40

V pondělí 7. srpna ve 20:46 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach jednotkám na řešení dopravní nehody u Jimlíkova. K dopravní nehodě osobního automobilu, kdy je podle zjištěných informací potřeba vyproštění osob, vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20, a také zdravotnická záchranná služba s Policií ČR. Chodovská jednotka přijíždí na místo společně s jednotkou HZS a provádějí na příkaz velitele zásahu průzkum místa nehody. Zároveň je provedeno ustavení zásahové techniky k zabezpečení místa nehody, protipožární opatření, zajištění havarovaného vozidla proti pohybu a následné vyproštění zraněné osoby. Po splnění všech stanovených úkolů a po předání zraněné osoby do péče zdravotnické záchranné služby, jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.