Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Sobotní zásah ve Vintířově

Fotografie

Sobotní zásah ve Vintířově PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Středa, 16 Srpen 2017 12:27

V sobotu 12. srpna v 10:27 hodin vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do Vintířova jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahovala místní jednotka hasičů, se potvrzuje prvotní informace o větším úniku kapalných uhlovodíků na pozemní komunikaci v obci. Naše jednotka dostává příkaz od velitele zásahu a provádí posyp a úklid uniklé látky sorbentem od místní fabriky až na úroveň hasičské zbrojnice. Na místo zásahu se také dostavuje jednotka profesionálních hasičů ze Sokolova. Chodovská jednotka se po splnění zadaného úkolu vrací zpět na základnu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy