Hlavní stránka Informace JPO Dopravní nehody K nehodě za Chodovem vyjeli všechny základní složky IZS

K nehodě za Chodovem vyjeli všechny základní složky IZS PDF Tisk
Čtvrtek, 17 Srpen 2017 10:17

V sobotu 12. srpna v 16:02 hodin vyhlásilo operační středisko Integrovaného záchranného systému Karlovarského kraje poplach dvěma jednotkám předurčeným na řešení dopravních nehod. K zásahu nehody motorkáře se zraněním, na křižovatce silnic 222 a 1812 za Starou Chodovskou, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T T815 TERRNo1. Druhou jednotkou vyslanou k nehodě je jednotka hasičů HZS ze stanice Sokolov. Po příjezdu na místo události, kde již na místě zasahují hlídky Policie ČR, zjišťujeme, že došlo k nehodě motocyklu se zraněním dvou osob. Provádíme zabezpečení místa nehody bezpečnostním ustavením zásahové techniky, protipožární opatření a předlékařskou první pomoc osobám, které cestovali na motocyklu. Na místo se dostavují policisté z oddělení silničního dohledu,  policisté ze Skupiny dopravních nehod a jednotka HZS stanice Sokolov.  Velitel jednotky HZS si po předání informací přebírá velení u zásahu. Na místo se dostavuje také Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje ze střediska Sokolov a řidič motocyklu se spolujezdkyní je předán do péče zdravotníků.