Hlavní stránka Informace JPO Ostatní zásahy Technická pomoc v Tatrovicích

Fotografie

Technická pomoc v Tatrovicích PDF Tisk
Napsal uživatel Jiří Kot   
Čtvrtek, 17 Srpen 2017 14:11

V pondělí 14. srpna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů Do Tatrovic. K zásahu odstranění obtížného hmyzu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 11:21 hodin. Po příjezdu na místo provádíme průzkum a potvrzujeme na operační středisko, že je potřeba odstranit velké sršní hnízdo v budově, kdy sršni přímo ohrožují obyvatele domu. Určení členové družstva se vystrojují do speciálních obleků pro tento druh zásahu a vyzbrojují se technickými prostředky likvidaci hmyzu. Po skončení zásahu v domě, jsou obyvatelé poučeni, že mají činit opatření, aby ke vzniku sršních hnízd v domě nedošlo a také aby prováděli pravidelnou kontrolu případně další tvorby hnízd obtížného hmyzu.

 
 

Tísňová volání

112

Jednotné evropské číslo tísňového volání


150

Hasičský záchranný sbor ČR

 

155

Zdravotnická záchranná služba

 

156

Obecní (městská) policie


158

Policie ČR

Důležité odkazy

Hlášení pálení

(elektronické hlášení pálení v Karlovarském kraji)

DPP Chodov

(digitální povodňový plán města Chodov)

 

Město Chodov
Dobrovolní hasiči
HZS Karlovarského kraje
Karlovarský kraj

 

další odkazy