Ve čtvrtek 2. listopadu je na tísňovou linku nahlášen požár rodinného domu ve Starém Sedle. K požáru vysílá Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje několik hasičských jednotek. Naše vyjíždí v čase 04:10 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/400-S2Z Tatra 815 TERRNo1. K požáru zároveň míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice CHZ, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Loket a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Březová. Po dojezdu plníme úkoly velitele zásahu a následně jsme odesláni zpět na základnu. Při jízdě zpět do Chodova, nás operační středisko odesílá k ohlášenému požáru kontejneru do Březové u Sokolova. Nakonec jsme odvoláni zpět na základnu, jelikož se místní jednotce podařilo i mimo stanovené předurčení sestavit a vyslat druhé družstvo.

Ve čtvrtek 19. října ráno je na tísňovou linku ohlášen kouř z budovy bývalé pekárny v ulici nám. ČSM. Operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vysílá na místo dvě jednotky hasičů. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 a automobilovým žebříkem AZ 30. K zásahu míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov. Po příjezdu na místo potvrzujeme požár uvnitř budovy a velitel požaduje po operační středisko povolání dalších jednotek na místo události. První průzkum uvnitř budovy, kdy hasiči v dýchacích přístrojích neviděli ani na deset centimetrů před sebe, ukázal, že se požár šíří i do střešní konstrukce. Přesto bylo nutné provést důkladný průzkum všech vnitřních prostor, jelikož byla získána informace, že se uvnitř může nacházet osoba. Velkým pomocníkem se ukázalo používání termokamery.

V úterý 17. října vyjíždíme k zásahu ještě jednou a to odpoledne. Opět je to na dálnici D6, na poslední době exponovaném 135,5 kilometru. V čase 15:25 hodin vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach dvěma jednotkám na požár osobního automobilu ve směru z Karlových Varů na Sokolov. K požáru vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24. K místu nehody byla také vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru ze stanice Karlovy Vary s CAS 24 Scania a CAS 30 T815-7. Ještě než obě povolané jednotky dojeli na místo události, projížděla náhodou při kondiční jízdě místem požáru jednotka podnikových hasičů Čepro Hájek, která okamžitě začala se zásahem. Po dobu likvidace požáru byl provoz na dálnici zcela zastavený, plně obnovený byl až po odtažení vyhořelého auta. Událost se obešla bez zranění, příčina a výše škody je podle vyšetřovatele požáru zatím v šetření.

Ve čtvrtek 28. září vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce a jednotce Hasičského záchranného sboru ze stanice Sokolov na požár v komínovém tělese rodinného domu v ulici Horní. K zásahu vyjíždíme v 17:51 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 a automobilovým žebříkem AZ 30. Po příjezdu na místo je zjištěno, že u domu nelze automobilový žebřík ustavit k provedení zásahu, proto je celý hasební zásah veden z nástavkových žebříků. Po uhašení požáru je majiteli doporučeno neužívat komín do provedení revize celého komínového tělesa.

Ve čtvrtek 7. září vyhlásilo v 18:21 hodin Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach třem jednotkám na požár dopravního prostředku v Chodově. K požáru osobního vozidla na parkovišti v ulici Jiráskova vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24, jednotka HZS ze stance Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a jednotka HZS ze stanice CHZ Sokolov cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania. Po našem příjezdu na místo je potvrzen požár osobního vozidla ve třetí fázi požáru, to znamená celé v plamenech. Požárem jsou zasaženy i vedle stojící automobily. Chodovská jednotka provádí hašení požáru pomocí vysokotlakého proudu a jednoho útočného proudu „C“. Na místo se dostavují další povolané jednotky a také vyšetřovatel požárů HZS. Na místě také spolupracujeme s hlídkami městské policie a Policie ČR. Negativním vlivem na zásah hasičů byla špatná průjezdnost ulicí Jiráskova z důvodu zcela špatně zaparkovaného vozidla na průjezdné komunikaci, kdy je toto v této ulici zakázáno dopravním značením. Příčina vzniku požáru a výše škody, jsou předmětem vyšetřování.

V pátek 1. září v 20:07 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár v bytovém domě v Lokti. K zásahu postupně vyjeli JSDH Chodov, HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov, HZS Karlovarského kraje stanice CHZ, HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, JSDH Loket a JSDH Horní Slavkov. Naše jednotka vyjíždí na místo zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo postupujeme podle příkazů velitele zásahu. Průzkumem je zjištěno, že nedošlo k požáru bytu, ale že se před dveřmi do bytu polil muž hořlavinou a zapálil se. Hořící pak utekl z domu do nedaleké ulice, kde jej policisté našli a předali posádce záchranné služby. Hasiči zajistili na žádost lékaře na loketském fotbalovém hřišti místo pro přistání vrtulníku, který muže transportoval na popáleninové centrum v Praze. Mezitím hasiči důkladně zkontrolovali celý dům a poskytli první psychologickou pomoc obyvatelům dalších bytů, kteří byli z události v šoku.