O víkendu 16. – 17. června se v Ostrově nad Ohří na nově vybudovaném atletickém stadionu u Základní školy v Masarykově ulici konalo Krajské kolo hry Plamen. První den ráno po příjezdu se družstva byla prezentovat a poté bylo krajské kolo zahájeno slavnostním nástupem. Po nástupu byla odstartována štafeta CTIF, kde jsme obsadili 3. místo. Po odběhnutí této štafety jsme se přesunuli na štafetu požárních dvojic, kde jsme v této disciplíně měli druhý nejrychlejší čas, ale kvůli malé penalizaci jsme obsadili  až 5. místo.

Po malé přestávce se přešlo na požární útok CTIF. Tato disciplína se klasicky v Karlovarské lize neběhá, protože je časově náročná a proto se běhá pouze na postupových kolech. A v této disciplíně jsme se umístili na 5. místě. Po ukončení těchto útoků CTIF byla přestávka na oběd, kde se všechna družstva vystřídala a po příchodu z oběda na stadion jsme se připravili na štafetu 4x60. V této disciplíně jsme s malou chybičkou na hasicím přístroji obsadili 4. místo.

V tento den bylo na stadionu vše odběháno a na poslední disciplínu se přejíždělo do Jáchymova na Eduard, kde všechny družstva čekal závod požárnické všestrannosti o 6 stanovištích rozmístěných na trati dlouhé 3 km označené barevnými  fáborky.

Po doběhnutí všech družstev jsme se přesunuli ke stadionu do Základní školy na večeři a po ní na hasičskou zbrojnici. Po příjezdu na stanici nás pak čekala ještě příprava věcí na požární útok na další den.

Druhý den po příjezdu nás čekala snídaně a hned po ní následovala královská disciplína požární útok a v této disciplíně jsme se umístili na 3. místě. Po odběhnutí požárního útoku se museli někteří z družstva rozloučit a odjet na školu v přírodě. Jako poslední disciplína  dvoudenního klání byl běh jednotlivců na 60 metrů s překážkami. Po krátké pauze, která byla potřeba na to, aby se sečetli výsledky ze všech disciplín, následoval slavnostní nástup, na kterém probíhalo vyhlašování jednotlivých disciplín a poté celkové umístění, kde jsme se tedy celkově umístili na 4. místě.