V neděli 16. června proběhl v areálu hasičské zbrojnice a městského záchranného systému v Chodově, den otevřených dveří. I když na konci června probíhá mnoho akcí pro děti i dospělé a přestože v sobotu proběhla v krajském městě větší akce s ukázkami složek IZS, navštívilo areál chodovských hasičů mnoho obyvatel města i návštěvníci. K vidění byla nejen základní a speciální technika chodovské jednotky, ale také technika profesionálních hasičů ze Sokolova a Vřesové, dobrovolných hasičů z Vintířova a také technika zdravotnické záchranné služby, Policie ČR a městské policie Chodov. Během ukázek techniky byly vyhlášeny tři poplachy pro naši zásahovou jednotku, tudíž návštěvníci viděli na "ostro" výjezd hasičů. Prostřednictvím mikrofonu velitel jednotky okomentoval svolání a činnost hasičů a operačního střediska. Některé účastníky dne otevřených dveří sice z počátku odradil déšť a my jsme museli zvolit "suchou" variantu v garážích, ale i přes to byl zájem veřejnosti poměrně velký.