Když v roce 2004 proběhly oslavy založení SDH a tří výročí města Chodova, připravili organizátoři pěknou podívanou a pestrý program. Po pěti letech přicházejí oslavy výročí města a SDH znovu. Sbor dobrovolných hasičů Chodov spolu s Městem Chodov se opět připravují na oslavu svých jubileí. 135. výročí založení SDH v Chodově a 815. výročí první písemné zmínky o obci Chodov a 115. výročí povýšení Chodova na město, oslavíme 26. září 2009. Probíhají přípravné práce ve spolupráci s městem Chodov a upřesňují detaily jednotlivých částí. Hlavní slavnostní den bude v sobotu zahájen historickým průvodem za doprovodu hasičských vozidel. Program celého dne bude probíhat na Staroměstské a Bezručově ulici. Hlavním tahákem budou určitě ukázky z činnosti hasičů i pozvaných složek IZS, ale samozřejmě i dětské atrakce, staročeský jarmark, šermíři, pivní stan, spousta hudby, dobrého jídla a pití. Takže sobota 26. září. Během roku Vám přineseme další informace z přípravy této letošní největší akce našeho sboru.