V sobotu 8. prosince se konalo v "tunelu" na FK Baník Sokolov halové "šedesátkování" pro kategorie mladších a starších žáků a "trojákování" pro kategorii dorostu. Náš sbor měl zastoupení ve všech kategoriích. V kategorii mladších se umístila Anežka Šimralová na 4. místě ze 17 závodnic, na 11. místě se umístil Vojtěch Novák, na 12. místě se umístil Filip Belička a na 19. místě při premiérovém startu Jan Gregor z 27 závodníků. V kategorii starších se umístila Andrea Nemeščuková na 11. místě z 25 závodnic. Jakub Hataš se umístil na 6. místě z 23 závodníků. V kategorii dorostu se umístil Filip Kožuch na 10. místě a Petr Horniak na 11. místě. Mezi dorostenkami se umístila Nikol Oravová na 1. místě a Andrea Nemeščuková na 9. místě.

V neděli 14. října letošního roku, proběhla na Březové u Sokolova v areálu základní školy soutěž o pohár starosty města Březová a zároveň proběhlo také poslední kolo Krajské ligy mládeže.

V tento den se soutěžilo ve štafetě 4x 60 metrů s překážkami a požárním útoku. Soutěž byla ráno zahájena slavnostním nástupem všech družstev, kde bylo sděleno, že nejdříve odběhají družstva přípravek a po odběhání bude hned následovat vyhlášení výsledku přípravek, poté odběhají družstva mladších a opět bude vyhlášení a v poslední řadě odběhají družstva starších s následným vyhlášením výsledků. Počasí nám celý den přálo a tak jsme měli krásný slunečný den. V soutěži  O pohár starosty města Březová se družstvo mladších umístilo na 2. místě a družstvo starších na 3. místě.

V Krajské lize se celkově po sečtení výsledků všech závodů za celý rok družstvo mladších umístilo na 2. místě a družstvo starších na 3. místě.

V neděli 23. září se konala soutěž v Jáchymově na Mariánské. Soutěžila zde družstva přípravky, mladších a starších. Přípravka soutěžila pouze v disciplíně požárního útoku. Mladší a starší družstva soutěžila v běhu na 60 metrů s překážkami a požárním útoku. V tento den celé závody propršelo a teplota se pohybovala okolo 6 stupňů, čímž měla všechna družstva dost obtížné podmínky. V běhu na 60 metrů s překážkami se za kategorii mladších umístil Vojta Novák na 3. místě a za kategorii starších to byla Andrea Nemeščuková na 3. místě. Zde si mladší celkově vybojovali 3. místo a starší 2. místo.

Dne 16. září se v Kynšperku nad Ohří konalo další kolo Karlovarské ligy. Zde se běhaly opět štafety požárních dvojic a požární útoky. Začínalo se opět štafetami dvojic a po nich následoval požární útok. Štafetu odběhali nejdříve mladší a pak starší a samé pořadí bylo i v požárním útoku. Zde se celkově mladší umístili na 2. místě a starší na 3. místě.

V neděli 24. června proběhlo na fotbalovém hřišti v Sadově další kolo karlovarské ligy, kam se sjeli družstva přípravek, mladších a starších. Náš sbor reprezentovalo jen družstvo mladších a starších. Soutěžilo se ve štafetě 4x60 metrů s překážkami a požárním útoku. Všichni disciplíny odběhali nejdříve přípravky a poté se mladší střídali se staršími. Ve štafetě 4x60 metrů s překážkami se mladší umístili na 3. místě a starší na 2. místě v požárním útoku. I přesto, že se požární útoky běhaly na dvou stavech, hřiště v Sadově jsme po slavnostním nástupu opouštěli po 15 hodině. Mladší si vedli pěkně a po celkovém hodnocení si domů odvezli 3. místo a starší v celkovém hodnocení obsadili 5. místo.

O víkendu 16. – 17. června se v Ostrově nad Ohří na nově vybudovaném atletickém stadionu u Základní školy v Masarykově ulici konalo Krajské kolo hry Plamen. První den ráno po příjezdu se družstva byla prezentovat a poté bylo krajské kolo zahájeno slavnostním nástupem. Po nástupu byla odstartována štafeta CTIF, kde jsme obsadili 3. místo. Po odběhnutí této štafety jsme se přesunuli na štafetu požárních dvojic, kde jsme v této disciplíně měli druhý nejrychlejší čas, ale kvůli malé penalizaci jsme obsadili  až 5. místo.

Po malé přestávce se přešlo na požární útok CTIF. Tato disciplína se klasicky v Karlovarské lize neběhá, protože je časově náročná a proto se běhá pouze na postupových kolech. A v této disciplíně jsme se umístili na 5. místě. Po ukončení těchto útoků CTIF byla přestávka na oběd, kde se všechna družstva vystřídala a po příchodu z oběda na stadion jsme se připravili na štafetu 4x60. V této disciplíně jsme s malou chybičkou na hasicím přístroji obsadili 4. místo.