V první polovině září 2022 nám zřizovatel jednotky město Chodov pořídil šest nových zásahových vícevrstvých obleků typu Deva Gepard a to s přispěním neinvestiční dotace od Karlovarského kraje. Dotace Karlovarského kraje byla v celkové výši 120 tis. Kč.
Postupně budou zásahové obleky vyměňovány v rámci celé jednotky dle potřeby a dostupných finančních prostředků.
Oblek GEPARD svým ergonomicky propracovaným designem zajišťuje lepší pohyblivost a pohodlí pro uživatele.
Jedná se o oblek, který svou nejvyšší ochranou, skvělým designem a funkčností představuje perfektní ochranný zásahový oblek pro svého uživatele. Kabát má tvarované rukávy, kalhoty jsou tvarované v kolenou i stehnech, v zádní části vyvýšené.
Množství detailů kapes a zesílení již v základním provedení. Barevná varianta – modrá.
Tato varianta obleku GEPARD s vložkou odnímatelná verze (membrána a tepelná bariéra).

www.mestochodov.cz

www.kr-karlovarsky.cz