V úterý 21 . března večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár biologického odpadu. K zásahu do Boučí , které patří pod Dolní Nivy, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 01:37 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje jednotka profesionálních hasičů ze sokolovské centrální stanice, je potvrzeno, že se jedná o menší požár hromady klestí a staré trávy. Velitelem zásahu jsme ponecháni v záloze a po provedení lokalizace nás odesílá zpět na základnu.

V úterý 14. března večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ještě jednou. K zásahu otevření uzavřených prostor, kdy osoba uvnitř neotevírá, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 20:55 hodin. Po výjezdu k zásahu jsou na operační středisko přijaty nové informace a naší jednotce je oznámeno, že se situace změnila a už se jedná o požár výškové budovy. KOPIS okamžitě vyhlašuje poplach dalším jednotkám. Po našem příjezdu provádíme průzkum a okamžitě provádíme násilné otevření vstupních dveří do bytu. V bytě, který je zahalen zplodinami hoření je nalezena intoxikovaná zmatená osoba. Osobu zachraňujeme a v bezpečném prostoru jí podáváme předlékařskou první pomoc.

V pondělí 13. března je na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ohlášen požár střešní konstrukce na dole Jiří v lokalitě Lipnice. K zásahu vyjíždí místní jednotka HZSp Sokolovská uhelná, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Chodov a jednotka SDH Vintířov. 

Chodovská jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Po příjezdu na vjezdovou bránu do areálu čekáme na seřadišti techniky a vyčkáváme pokynů velitele zásahu. Následně jsou hasičům určeny úkoly na místě požáru. Náš automobilový žebřík je odeslán velitelem zásahu zpět na základnu, jelikož na místě stačí jen sokolovský automobilový žebřík. Naše jednotka plní úkoly stanovené velitelem zásahu a to především rozebírání konstrukcí a vyhledávání ohnisek požáru.

V úterý 7. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na ohlášený požár elektroinstalace v domě v karlovarské městské části Stará Role. K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Stará Role. K zásahu byla operačním střediskem určena i naše cisternová automobilová stříkačka CAS 20 T815 TERRNo1, ale v čase 11:51 hodin jsme odvoláni z výjezdu. Událost byla překlasifikována na technickou pomoc, žnutí elektroinstalace.

Ve středu 1. března vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach naší jednotce na ohlášený požár komína v Božičanech. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 16:00 hodin. Na místě je potvrzen požár v komínovém tělese. Provádíme standardní postupy jak z výškové techniky, tak i pozemní cestou.

V sobotu 18. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na ohlášený požár u garáží. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 16:22 hodin. Na místě je zjištěn požár odpadu 2x2 metry. Je informováno operační středisko s tím, že síly a prostředky jsou dostačující a další povolané jednotky je možno odvolat zpět na základnu. Požár je likvidován útočným proudem C.

Ve středu 15. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest jednotek na ohlášený požár v Lomnici. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:40 hodin. k zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotka SDH Lomnice, jednotka SDH Březová (SO), jednotka SDH Vintířov. Naše jednotka po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahují hasiči z několika jednotek, je ponechána velitelem zásahu na místě jako záloha pro případ potřeby. Když je situace stabilizována, jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

Ve středu 15. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky určené požárním poplachovým plánem. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 11:25 hodin. Na místo vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary.

V úterý 14. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na signalizaci EPS na základě aktivace PCO u Městské policie Chodov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 04:04 hodin. K zásahu je vyslána také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary  s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". Na místě je prováděn průzkum a to také na základě informací z OPPO. Průzkumem je zjištěno, že se jedná o planý poplach, selhání čidla EPS.

Naše jednotka měla na pátek 10. února naplánovaný výcvik a školení dle ročního plánu školení. Tento výcvik probíhal dopoledne v ulici U Porcelánky a když probíhalo balení materiálu a vybavení, tak nám byl vyhlášen poplach na požár komínu rodinného domu v katastru obce Nové Sedlo část Loučky. K zásahu nakonec vyjíždíme s veškerou technikou, která byla na výcviku a to cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA, automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a jednotka SDH Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania.

Ve čtvrtek 9. února večer vyjíždíme na ohlášený požár nezasažené části stejné budovy kde hořelo již ráno. K zásahu do Chranišova vyjíždíme v čase 18:18 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. K místu zásahu míří stejné jednotky jako ráno a to HZS ze stanice Sokolov a CHZ Sokolov, a jednotka Vintířov. Na místě zásahu je prováděn průzkum míst které uvedl oznamovatel, ale také míst které byly zasaženy ranním požárem. Nakonec se ukázalo, že k žádnému požáru nedošlo, ale několik jisker vylétlo z provizorního odvodu kouře od topidla v nezasažené části domu. Událost byla překlasifikována na planý poplach.