V pondělí 6. května byla na tísňovou linku 150 ohlášen požár haly v karlovarské části Dvory. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro jednotky ve druhém stupni požárního poplachového plánu. A jelikož operační středisko je umístěné ve stejné městské části Karlových Varů a mělo vizuální kontakt s místem požáru, vyhlásilo i třetí stupeň poplachu. Naše jednotka vyjela na místo požáru s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:48 hodin. Jako první je na místě jednotka karlovarských profesionálních hasičů a zahajuje průzkum a prvotní hasební zásah uvnitř skladovací haly.

V neděli 5. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na ohlášený požár v ulici Železný dvůr. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 20:54 hodin. Na místě zasahujeme společně s hlídkou Městské policie Chodov a hlídkou Policie ČR. Průzkumem je zjištěno, že se jedná o nezákonné vypalování kabeláže. požár je uhašen a místo zkontrolováno termokamerou.

Ve středu 1. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky dle poplachového plánu. K požáru travního porostu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 17:45 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás očekává oznamovatel, je průzkumem potvrzen požár travního porostu na ploše 20x5 metrů s tím, že požár ohrožuje blízkou plynovou stanici. Provádíme rychlé zabránění šíření požáru na plynovou stanici a dalšímu rozšiřování požáru. Na místo se dostavuje jednotka HZS Karlovarského kraje a jednotka SDH Vintířov. 

V úterý 23. dubna odpoledne vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky stanovené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár v karlovarské čtvrti Stará Role. K druhému zásahu tohoto dne v karlovarské části Stará Role vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 17:14 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra", jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Ostrov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRA a jednotka SDH Stará Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Na místě plníme úkoly stanovené velitelem zásahu. 

V úterý 23. dubna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na ohlášený požár v karlovarské čtvrti Stará Role. K zásahu požáru budovy vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 12:56 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra" a jednotka SDH Stará Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Jednalo se o požár vybavení kuchyně jednoho z bytů.

V pondělí 22. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár budovy nedaleko Hornického domu v Sokolově. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 16:40 hodin. K zásahu vyslalo operační středisko jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotku SDH Březová (SO), jednotku SDH Bukovany. Po příjezdu na místo, kde již zasahuje jednotka Sokolov a Karlovy Vary, jsme ponecháni v záloze a následně odesláni zpět na základnu. Jednalo se o požár sazí v komíně.

V neděli 21. dubna ve večerních hodinách vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky ve druhém stupni poplachu na ohlášený požár s vysokými plameny v areálu podniku Sokolovská uhelná na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 21:37 hodin. Přijíždíme do areálu podniku, kam se postupně sjíždějí všechny hasičské jednotky. Jako první na místě zasahuje místní podniková jednotka HZSp Sokolovská uhelná. Jsme velitelem zásahu ponecháni v záloze. Následně jsme společně s ostatními jednotkami odesláni zpět na základnu. Jednalo se o zahoření filtrů technologie sušárny, situace je pod kontrolou, kdy samohasicí zařízení, po sklepnutí zapálené saze uhasilo a propláchlo, jde o běžný každodenní technologický jev. Tentokrát to bylo vidět zřetelně a daleko.

V pondělí 15. dubna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro pět jednotek na ohlášený požár v technologické části podniku Sokolovská uhlená na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 22:04 hodin. K zásahu je vyslána místní jednotka HZSp Sokolovská uhelná, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Vintířov. Po příjezdu na místo seřadiště hasičských jednotek, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze a po likvidaci požáru jednotkami HZSp a HZS, jsme ještě před jedenáctou večerní odesláni zpět na základnu.

V sobotu 13. dubna je na tísňovou linku nahlášen požár bytu v Chodově s tím, že je vidět kouř vycházející z okna bytu kde nikdo neotevírá. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje okamžitě druhý stupeň poplachu. K výjezdu k zásahu jsou určeny nejen cisternové automobilové stříkačky, ale také tři automobilové žebříky. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Na místě zásahu s námi spolupracují také hlídky Policie ČR a Městské policie Chodov. Je rozvinuto útočné vedení do určeného nadzemního podlaží a je prováděn další průzkum. Průzkum nakonec ukázal, že se jednalo o kouř z nádoby na parapetu okna, kdy uživatel bytu, používal nádobu na nedopalky cigaret. Požár je uhašen jednoduchými hasebními prostředky ze záchranného koše automobilového žebříku. Na pokyn velitele zásahu je proveden vstup do bytu k provedení průzkumu, zda byt není zakouřen a zda se v bytě nenachází osoby. V bytě se nikdo nenacházel. 

V pátek 12. dubna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik jednotek stanovených poplachovým plánem na ohlášený požár v sokolovské nemocnici. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 21:16 hodin. K zásahu vyjíždí současně jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Březová (SO), jednotka Sboru dobrovolných hasičů Kynšperk nad Ohří, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Bukovany. 

Po příjezdu na místo spolupracujeme s dalšími jednotkami hasičů a na pokyn velitele zásahu provádíme průzkum stanoveného prostoru. Tím bylo celé gynekologicko-porodnického oddělení v pavilonu E. Náš průzkum ukázal, že všechny osoby na oddělení jsou v pořádku a nikde nejsou známky požáru. Tuto informaci předáváme veliteli zásahu. Průzkum celého pavilonu E zjistil, že se jedná o planý plach, kdy neznámá nezodpovědná osoba stisknula v přízemí budovy nouzové tlačítko používané v případě požáru. 

Ve středu 27. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na ohlášený únik plynu v panelovém domě v Chodově. K zásahu do ulice Boženy Němcové vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 22:57 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Vintířov. Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov. Průzkum ukázal, že v domě docházelo k úniku plynu v prostoru technologických stoupacích rozvodů. Ještě před příjezdem hasičů na místo, došlo ke vznícení plynu a požáru, který byl uhašen poškozeným rozvodem vody. Hasiči provedli odvětrávání všech zasažených prostor a kontrolu bytů pod požárem i nad požárem, kontrolu obyvatel. Na místě dále pracovali vyšetřovatelé HZS a vyšetřovatelé Policie ČR. Při této události nebyl nikdo zraněn. Výraznou komplikací zásahu hasičů byly špatně zaparkovaná vozidla v celé ulici Boženy Němcové. V případě výjezdu výškové techniky do této ulice, se tato speciální technika na místo nedostane a případná záchrana osob by byla velice výrazně ztížena a prodloužena.