V sobotu 26. listopadu v noci, je na tísňovou linku ohlášen kouř ve společných prostorách panelového domu v ulici Jiráskova. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 23:47 hodin. Příjezd a ustavení techniky zkomplikovali zcela špatně zaparkovaná vozidla v ulici. Po příjezdu provádíme průzkum, kdy na operační středisko potvrzujeme zakouřenou chodbu ve vyšších patrech domu. Provádíme další průzkum. Na místo se dostavuje jednotka z Karlových varů, kdy její velitel přebírá velení zásahu dle práva přednostního velení. Dalším průzkumem je zjištěno, že se jedná o požár potravin na plynovém sporáku v bytě. Uživatel bytu , který byl nezraněn, otevřel sám s tím, že usnul po oslavě. Provádíme odvětrání bytu i společných prostor. Naštěstí požár skončil bez zranění a beze škody. 

Ve čtvrtek 24. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár bývalého kina ve Staré Roli. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 19:17 hodin. K zásahu vyjela jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka SDH Stará Role a jednotka SDH Tašovice. První jednotka na místě hlásí vycházející kouř z budovy, kdy je nutný násilný vstup do budovy. Na místo se dostavují další povolané hasičské jednotky a plní úkoly stanovené velitelem zásahu. Místo požáru je nakonec nalezeno. Jednalo se o ohniště na podiu. Požár uhašen, budova odvětrána, místo předáno zástupcům města.

V sobotu 12. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár v Chodově. K zásahu do ulice Čs. Odbojářů vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 16:21 hodin. Na místo vyjíždí také jednotka HZS Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary. Na místě je zjištěno, že došlo k požáru potravin na plotně, osoby jsou v pořádku, byt je mírně zakouřen zplodinami hoření. Provádíme přirozené odvětrání a velitel zásahu žádá operační středisko o odvolání karlovarské jednotky zpět na základnu.

V sobotu 12. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár v karlovarské části Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 12:53 hodin. Na místo vyjíždí také místní jednotka hasičů Stará Role a jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Karlovy Vary. Jako první je na míst jednotka HZS a zjišťuje, že se jedná o vypalování kabelů. Na základě zjištěných skutečností, odvolává operační středisko naši jednotku zpět na základnu před dojezdem na místo zásahu.

Ve čtvrtek 10. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na ohlášený požár v průmyslové části na Vřesové. K zásahu vyjíždí šest jednotek hasičů. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 14:52 hodin. Na místě požáru izolátoru v elektrorozvodně postupujeme dle pokynů velitele zásahu a to velitele jednotky Sokolovská uhelná. Jelikož se požár nikam nerozšířil a byl nakonec menšího rozsahu, jsme velitelem zásahu po lokalizaci požáru, odesláni zpět na základnu.

Ve středu 9 . listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár odpadu v katastru obce Mírová. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:45 hodin. Na místě je zjištěno, že se jedná o požár odpadu a skládky dřeva. Vytváříme dopravní a útočné vedení. Na místo se dostavuje jednotka HZS Karlovy Vary a SDH Mírová. Požár se podařilo do hodiny zlikvidovat.

V sobotu 29. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro jednotky hasičů na ohlášený požár domu v Karlových Varech. Do karlovarské ulice Moskevská jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 00:52 hodin. Po příjezdu na místo , kde již zasahovali první jednotky hasičů ve spolupráci s Policií ČR a Městskou policií, dostáváme úkoly od velitele zásahu a provádíme vyhledávání ohnisek, hašení požáru, rozebírání konstrukcí. Na základnu se vracíme krátce před půl třetí ráno.

Ve středu 26. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár v areálu společnosti Sokolovská uhelná. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 11:44 hodin. Operační středisko na základě informací o tom, že se jedná o požár střechy, vyslalo na místo jednotky z druhého stupně poplachového plánu. Po našem příjezdu zjišťujeme, že se jednalo o velmi malý požár , který byl velmi rychle zlikvidován.

Ve čtvrtek 13. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro sedm jednotek na požár výškové budovy v Oloví. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 12:43 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, jsme ponecháni velitelem zásahu jako záloha a po provedení lokalizace požáru, jsme odesláni zpět na základnu.

V pátek 19. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár trávy a keře v ulici Náměstí 9. května. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 14:54 hodin. Na místě provádíme likvidaci požáru malého rozsahu, který pohotově lokalizovala hlídka Policie ČR před příjezdem hasičů pomocí zapůjčeného kýble s vodou a tím zabránila dalšímu rozšíření požáru.

Ve středu 17. srpna večer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku ještě potřetí. Je nahlášen kouř v terénu u Chranišova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 21:47 hodin. Na místě již zasahuje jednotka hasičů z Vintířova. Provádíme hašení a měření místa pomocí termokamery. Na místo zásahu se dostavuje také jednotka profesionálních hasičů ze Sokolova. Jedná se o staré důlní dílo. Na základnu se vracíme krátce před jednou hodinou ve čtvrtek 18. srpna. V místě je upozornění proti vstupu osob. Událost je v řešení odboru krizového řízení Sokolov, HZS Karlovarského kraje, Báňského úřadu.

Nepřibližujte se do lokality vyznačené vytyčovací výstražnou páskou mezi Chodovem a Chranišovem. Může dojít k nenadálému propadu a ohrožení na životě.