Ve čtvrtek 16. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla se zraněním osob. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:36 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, hlídky Policie ČR a Městské policie Chodov, a posádka RZP Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Na místě provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, ošetření dvou zraněných osob. 

Ve středu 1. února vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Karlovarského kraje na dopravní nehodu v katastru obce Jenišov-Zátiší na křižovatce silnici 222 a 2226. K zásahu, kdy bylo nahlášena potřeba vyproštění osob, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:18 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, hlídky Policie ČR a posádka RV a RZP Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Po našem příjezdu na místo zásahu, kde již zasahují hasiči z Karlových Varů, zjišťujeme že havarované vozidlo je mimo vozovku, ale vyproštění osob není potřeba. Velitelem zásahu jsme ponecháni v záloze a následně odesláni zpět na základnu.

V pondělí 30. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři družstva hasičů jednotek předurčených na řešení událostí na dálnici D6 na okraji Karlových Varů na dopravní nehodu osobního a nákladního vozidla. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:18 hodin. Po našem příjezdu na místo zásahu u 129 kilometru směrem na Cheb, kde již zasahovala jednotka Karlovy Vary, hlídky Policie ČR a posádky Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Silnice byla část zásahu uzavřena. Na místě jsme spolupracovali nejen se základními složkami IZS, ale také se správcem komunikace. Při nehodě byla zraněna jedna osoba, kterou odvezla ZZS.

V pátek 20. ledna, v době kdy naše první družstvo zasahovalo u požáru ve Staré Roli, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na dopravní nehodu s vyproštěním osob na dálnici D6 na 139,5 kilometru ve směru na Sokolov. K zásahu vyjíždí druhé družstvo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:59 hodin. Po vyhlášení poplachu je naše první družstvo odesláno od požáru v Karlových Varech zpět na základnu a jelikož nebyly podrobné informace o situaci na místě dopravní  nehody, rozhodlo operační středisko hasičů o přeposlání našeho vracejícího se družstva na dopravní nehodu u Sokolova.

Ve středu 11. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu Jenišova-Zátiší vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:58 hodin. K zásahu vyjela jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje. Základní informace byla, že havarované vozidlo se má nacházet mimo vozovku a došlo ke zranění osob.

V pondělí 2. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla se zraněním osob v ulici U Porcelánky v Chodově. K zásahu vyjela naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:21 hodin. Po příjezdu na místo provádíme zajištění místa zásahu, protipožární opatření havarovaného vozidla, které po nárazu do lampy veřejného osvětlení skončilo mimo komunikaci. Zraněného řidiče, který dostal pravděpodobně epileptický záchvat, odvezla sanita ZZS, která projížděla náhodou kolem. Na místě spolupracujeme nejen s hlídkou PČR Chodov, ale také s hlídkou SDN PČR a pracovníky firma Chotes.

V pondělí 28. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na dálnici D6. K ohlášené nehodě tří osobních vozidel vyjíždí dvě družstva hasičů HZS z centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:32 hodin. Na dálnici najíždíme do správného směru, a to ve směru od Karlových Varů na Sokolov a po dojezdu na 135,5 kilometr, kde již zasahují karlovarští hasiči a policie, zjišťujeme, že se jedná o starší nehodu. Na místě zásahu již nejsme potřeba, proto nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu.

Ve čtvrtek 24. listopadu dopoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu do Jenišova vyjíždí dvě družstva profesionálních hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. K nehodě osobního vozidla, které narazilo do plynového pomníčku, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:43 hodin. Na místo nehody se po krátkém čase dostavují hasiči z karlovarské stanice, provádějí zajištění místa nehody a další opatření. Na základě informací od velitele zásahu, je naše jednotka odvolána operačním střediskem zpět na základnu ještě během jízdy na místo zásahu.

V pátek 18. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na dálnici D6. K zásahu vyjíždí dvě družstva profesionálních hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. My jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 07:55 hodin. Dopravní nehoda osobního vozidla se stala těsně před 136 kilometrem ve směru od Karlových Varů na Sokolov. Po našem příjezdu na místo, kde již zasahují všechny základní složky IZS, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze a následně odesláni zpět na základnu.

Ve středu 9 . listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích, na dopravní nehodu osobního vozidla se zraněním osob. K zásahu v katastru obce Božičany vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 08:51 hodin. Na místo zásahu dojíždíme společně s jednotkou HZS z centrální stanice Karlovy Vary. Na pokyn velitele zásahu provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, usměrňování provozu na komunikaci a následný úklid od částí havarovaného vozidla. Další činnosti prováděli hasiči z karlovarské jednotky. Na místě jsme spolupracovali s Policií ČR a Zdravotnickou záchrannou službou.

V sobotu 5. listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na dopravní nehodu osobního vozidla. Ke srážce osobního vozidla se zvěří, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:09 hodin. Na místě je potvrzena prvotní informace. Řidička vozidla je nezraněna, došlo k úniku provozních kapalin z poškozeného vozidla a divoké prase srážku nepřežilo.