V neděli 5. května vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu dvou osobních vozidel. K zásahu do Nového Sedla jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 17:03 hodin. Na místo zásahu přijíždíme současně s jednotkou HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Ta na místo přijela s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a posádkou Zdravotnické záchranné služby. Jednalo se dopravní nehodu dvou osobních vozidel se zraněním dvou osob. Plníme úkoly stanovené velitelem zásahu a následně odesláni zpět na základnu.

V pátek 3. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na řešení dopravní nehody dvou osobních vozidel. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 10:10 hodin. Během jízdy na místo zásahu, jsme odvoláni operačním střediskem zpět na základnu. Na místě zásahu nejsme již potřeba.

V sobotu 27. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehoda motocyklu a osobního vozidla. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 15:33 hodin. K nehodě míří také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, hlídky Policie ČR a posádky Zdravotnické záchranné služby. Na místě zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření a spolupracujeme s ošetřováním zraněné osoby.

Ve středu 17. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla na dálnici D6. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 23:15 hodin. Operační středisko upřesňuje trasu na místo zásahu a místo události. Přijíždíme na 136 kilometr ve směru na Cheb, kde již zasahuje jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Havarované vozidlo, které narazilo do svodidel, je prázdné. Účastnici nehody jsou mimo vozidlo a je kontrolován jejich zdravotní stav. Jelikož je situace na místě stabilizována, odesílá nás velitel zásahu zpět na základnu.

V pátek 12. dubna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu nehody dvou osobních vozidel na průtažné komunikaci druhé třídy u restaurace Sparta vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 17:19 hodin. Po příjezdu na místo provádíme průzkum, zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc, zajištění úniku provozních kapalin. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a posádka RZP Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje.

V úterý 9. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu dvou osobních vozidel na silnici u Nového Sedla. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 07:47 hodin. Na místě spolupracujeme s jednotkou HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, posádkami Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, hlídkami Policie ČR. Na místě zásahu provádíme zajištění havarovaných vozidel proti pohybu, protipožární opatření. Zdravotnická záchranná služba kontroluje zdravotní stav účastníků nehody. 

Ve čtvrtek 21. března vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla a motocyklu. K zásahu za Mírovou směrem na Karlovy Vary vyjíždíme poprvé s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 11:41 hodin. Na místě spolupracujeme s jednotkou HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, posádkami Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, hlídkami Policie ČR. V místě zásahu byl omezen provoz do večerních hodin.

V sobotu 16. března jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA na příkaz Krajského operačního a informačního střediska hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla u Nového Sedla. Na místě jsme spolupracovali s hasiči HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, Zdravotnickou záchrannou službou Karlovarského kraje, Policií ČR.

V úterý 20. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu nehody dvou osobních vozidel se zraněním osob vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 16:54 hodin. Po příjezdu na místo provádíme průzkum, zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc, zajištění úniku provozních kapalin. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a posádka RZP Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. 

Ve čtvrtek 15. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na železniční nehodu v Nové Roli, kdy došlo ke sražení chodce, který se pohyboval v průjezdném profilu tratě. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:38 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahuje jednotka SDH Nová Role a hlídka Policie ČR, spolupracujeme při provádění kardiopulmonální resuscitace  s nasazením automatického externího defibrilátoru. Na místo zásahu se dostavuje jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a posádky Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Je prováděná rozšířená KPR a je vybráno místo pro přistání vrtulníku Letecké záchranné služby. Následně konstatuje lékař úmrtí osoby. Vrtulník LZS je odvolán a místo zásahu je předáno jednotce HZSp Správa železnic a Policii ČR.

V pondělí 5. února před polednem, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K nehodě osobního a nákladního vozidla na výjezdu z Chodova směrem na Vřesovou vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:20 hodin. Současně na místo nehody míří jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, hlídka Policie ČR, hlídka Městské policie Chodov a posádka ZZS. Po našem příjezdu provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, přebíráme do péče zraněné dítě z osobního vozidla, kontrolu zdravotního stavu dalších účastníků nehody, předlékařskou první pomoc zraněné osobě. Po příjezdu posádky ZZS předává zdravotník naší jednotky dítě do péče zdravotnickým záchranářům a spolupracuje na dalším ošetřování.