V neděli 2. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění stromu. K zásahu do Staré Chodovské vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 18:40 hodin. Po příjezdu na místo zásahu zjišťujeme, že strom byl odstraněn projíždějícími řidiči před naším příjezdem. Provádíme uklizení silnice od zbytků stromu a vracíme se zpět na základnu.

Ve středu 28. září vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:09 hodin. Po příjezdu na místo je proveden průzkum místa a ve spolupráci s hlídkou městské policie zajištěn uvolněný sloup telefonního vedení do příjezdu servisní firmy.

V pátek 24. září vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Polní vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 22:15 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzena původní informace o úniku s upřesněním, že se jedná o únik nafty z osobního vozidla po technické závadě s rozsahem úniku od ulice Polní až po světelné zařízení na komunikaci za Mírovou.

V pátek 23. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, transport pacienta pro Zdravotnickou záchrannou službu. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:54 hodin. Na místě transportujeme osobu ve vakuových nosítkách do sanitního vozu.

Ve čtvrtek 22. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 10:51 hodin. Na místě se daří otevřít bytové dveře a jednotka se následně vrací na základnu.

V pátek 26. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem v čase 09:10 hodin. Na místě spolupracujeme s Policií ČR, Městskou policií a Zdravotnickou záchrannou službou. Uvnitř bytu je nalezena zraněná osoba, kterou předáváme do péče zdravotnickým záchranářům.

V sobotu 20. srpna večer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 20:19 hodin. Velitel zásahu posléze žádá operační středisko o vyhlášení poplachu pro druhé družstvo a automobilový žebřík. Do bytu v ulici Školní se dostáváme přes balkon společně s příslušníkem Policie ČR. V bytě je nalezena osoba bez známek života. Místo zásahu je předáno Policii ČR a my se vracíme na základnu.

V sobotu 20. srpna odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění stromu v katastru obce Božičany na silnici 20910. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 17:19 hodin. Na místě odstraňujeme strom, který byl přes celou šířku komunikace a bránil průjezdu vozidel.

V úterý 16. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku potřetí, a to ještě dopoledne. K odstranění nebezpečných stavů v Božičanech vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:12 hodin. Po příjezdu na místo průzkumem zjišťujeme, že je nutno odstranit dvě větší sršní hnízda na půdě bytového domu, kde bydlí starší lidé. Při provádění odstranění jsou zjištěna další větší sršní hnízda v dalších částech půdního prostoru. Celkem odstraňujeme na dvou adresách, šest větších sršních hnízd.

V sobotu 13. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. Na tísňovou linku TCTV 112 bylo nahlášeno sršní hnízdo v areálu Domu dětí a mládeže. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 13:32 hodin. Na místě provádíme demontáž ptačí budky ze stromu a jejích rozebrání. Celý vnitřní prostor byl zaplněn sršním hnízdem. Provádíme likvidaci sršního hnízda a instalujeme ptačí budku na původní místo.

V sobotu 6. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, spolupráci se ZZS a zajištění místa zásahu odstraněním vosího hnízda. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 22:02 hodin. Na místě zásahu je nalezena osoba s alergickou reakcí na vosí bodnutí. Provádíme zajištění základních životních funkcí a po příjezdu ZZS na místo zásahu a předání pacienta do rukou zdravotnických záchranářů, odstranění vosího hnízda.