V sobotu 18 . března večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na záchranu osoby s využitím AED. K zásahu do ulice Školní vyjíždíme s velitelským automobilem VEA Škoda Octavia a s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:05 hodin. Po příjezdu na místo, kde již hlídka městské policie Chodov a náš velitel jednotky provádí KPR, spolupracujeme při provádění kardiopulmonální resuscitace s nasazení AED u osoby, která zkolabovala na ulici. Na místo se dostavují posádky Zdravotnické záchranné služby se kterou všichni spolupracujeme v rozšířené resuscitace. Po hodině prováděné KPR musí lékařka ZZS konstatovat úmrtí osoby. Na místo zásahu je povolána Policie ČR. 

V sobotu 18. března je na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje přijata žádost prostřednictvím DV o nouzové otevření bytu v karlovarské městské části Stará Role. K zásahu jsou určeny jednotky Stará Role a Chodov. Krátce před čtvrt na dvě odpolední je naše družstvo připraveno k výjezdu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA, když nás operační středisko odvolává z výjezdu, jelikož se policejní hlídce podařilo dostat do bytu.

V úterý 14. března večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění padlého stromu v katastru Dolní Nivy, část Horní Rozmyšl. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 18:58 hodin. Na místě je zjištěno, že do silnice zasahuje menší část stromu. Během tří minut bylo hotovo a vracíme se zpět na základnu.

V úterý 14. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění ropných produktů z komunikace. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:19 hodin. Na místě je potvrzen únik oleje v rozsahu 4x50 metrů.

V neděli 12. března jsme Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje odvoláni z činnosti v rámci ZOČ k zásahu technické pomoci, spolupráce se Zdravotnickou záchrannou službou. K zásahu transportu zraněné osoby v ulici Luční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:12 hodin. Na místě zásahu spolupracujeme s posádkou ZZS a transportujeme osobu v bezvědomí ve vakuových nosítkám do sanitního vozu.

V úterý 7. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro čtyři družstva na technickou pomoc únik plynu v karlovarské městské části Dvory. K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Tašovice a naše jednotka. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:18 hodin. Během jízdy k místu zásahu nás informuje operační středisko, že dvě družstva stanice Karlovy Vary je na místě a situace je stabilizována. Operační středisko nás na základě informací od velitele zásahu odesílá zpět na základnu.

Ve středu 1. března vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, nouzové otevření bytu. Do ulice ČSA vyjíždíme  s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 00:50 hodin. Na místě nás očekává hlídka Městské policie Chodov, hlídka Policie ČR a oznamovatel. Na místě je zjištěno, že není zákonný důvod pro nouzové otevření bytu. byt nebyl ze strany hasičů otevírán a uživateli bylo doporučeno obrátit se na zámečnickou pohotovost.

V sobotu 25. února vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na nouzové otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení v ulici Dukelských hrdinů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 07:43 hodin. Po našem příjezdu na místo nás informuje hlídka Policie ČR, že osoba z bytu je v pořádku, jen tvrdě spala.

V sobotu 18. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technický zásah. K zásahu do ulice Revoluční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:03 hodin. Na místě zásahu v blízkosti dětského hřiště odstraňujeme nalomený strom, kdy hrozilo nebezpečí, že nekontrolovaně spadne.

V pátek 17. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na zásah s AED. K místu události vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v čase 19:40 hodin. Na místě je nalezena osoba v bezvědomí. Okamžitě nasazujeme AED a zahajujeme kardiopulmonální resuscitaci. KPR provádíme až do příjezdu ZZS s vozidly RV a RZP. Zdravotničtí záchranáři přebírají KPR, ale lékař musí konstatovat úmrtí osoby.

V pátek 17. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:01 hodin. U Tatrovic odstraňujeme vzrostlý strom, který zatarasil celou šířku komunikace.