Při jízdě s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA k jednomu zásahu odstranění stromu v pátek 29. ledna, zastavujeme u osobního vozidla, které sjelo do příkopu. Provádíme kontrolu osob i vozidla. Všechno je v pořádku, a proto pokračujeme na původní místo určení odstranit padlý strom na silnici u Mezihorské. U spadlého stromu již stojí osobní vozidlo se zapnutým výstražným zařízením. Ukazuje se, že se jedná o ředitele územního odboru Sokolov, který míří k nehodě nákladního vozidla v režimu ADR u Jindřichovic. Po odstranění stromu vyrážíme na pokyn ředitele k nehodě tahače. Na místě, kde již zasahují jednotky profesionálních hasičů ze Sokolova a Kraslic, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze a následně odesláni zpět na základnu.