V pondělí 2. srpna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů na dopravní nehodu se zraněním osob. K nehodě osobního vozidla v katastru obce Tatrovice vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:18 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že došlo k čelnímu nárazu osobního vozidla a dvě zraněné osoby jsou mimo vozidlo. Na místě již zasahuje hlídka Policie ČR, která poskytuje první pomoc. Zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření a zároveň provádíme předlékařskou první pomoc zraněným osobám. Řidič, ač zraněný, byl agresivní zřejmě pod vlivem zakázaných látek a musela ho uklidnit policejní hlídka. Po příjezdu sokolovských hasičů přebírá jejich velitel velení u zásahu a my plníme příkazy velitele zásahu. Následně předáváme zraněné osoby do péče Zdravotnické záchranné služby.