V pátek 5. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. Dle výjezdového lístku vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA k nehodě osobního vozidla do Louček. Zároveň k nehodě vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. K zásahu jsme vyjeli v čase 15:27 hodin. Během jízdy k místu nehody nás operační středisko informuje, že došlo ke zpřesnění adresy místa nehody. Nově míříme na dálnici D6 ve směru na Karlovy Vary.

Po příjezdu na místo, kde již zasahují hasiči ze Sokolova a hlídky Policie ČR, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Naše jednotka provedla označení a zabezpečení místa nehody výstražnými kužely a ustavením zásahové cisterny s použitím směrové šipky na vozidle. Dále jsme provedli úklid a následně očistu komunikace od zbytků hlíny za použití vysokotlakého proudu. Po splnění všech úkolů nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu.