V pátek 12. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla a motocyklu společně s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. K zásahu mezi Novou Rolí a Božičany vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 22:18 hodin. Po příjezdu na místo potvrzujeme na operační středisko náraz motocyklu do osobního vozidla. Provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, kontrolu zdravotního stavu osob a osvětlení místa zásahu.

Na místo se dostavuje posádka Zdravotnické záchranné služby, která přebírá do své péče zraněnou osobu, a jednotka HZS z Karlových Varů. Velitel profesionální jednotky přebírá velení u zásahu dle právního předpisu a jelikož je situace na místě stabilizovaná, tak nás odesílá zpět na základnu.

Po příjezdu na základnu, po ošetření, doplnění a kontrole použitého vybavení, došlo ještě k jedné věci. Byl po hasičsku „pokřtěn“ nový člen výjezdové jednotky, který absolvoval první ostrý výjezd po přechodu z juniorské do dospělácké kategorie.