V úterý 5. dubna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení silničních dopravních nehod. K zásahu vyproštění osob z havarovaného vozidla do katastru obce Dolní Nivy vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 09:46 hodin. K nehodě osobního vozidla, které sjelo mimo vozovku a čelně narazilo do stromu, vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a posádky Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje společně se složkami Policie ČR. Na místě provádíme zajištění místa nehody, protipožární zajištění a vyproštění zraněné osoby z havarovaného vozidla bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Zraněnou osobu jsme předali do péče zdravotnickým záchranářům a následně se vracíme zpět na základnu.