V neděli 26. června vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla a motocyklu. K zásahu do ulice Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 13:40 hodin. Po příjezdu provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc zraněním osobám, posyp uniknutých látek a usměrňování provozu na hlavní komunikaci ve městě. Na místě následně spolupracujeme s hlídkou městské policie, hlídkou Policie ČR, posádkou Zdravotnické záchranné služby a jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary.

Velitel jednotky z Karlových Varů přebírá velení zásahu a my se dále řídíme jeho pokyny. Při řešení nehody došlo k jednomu incidentu. Během zásahu došlo ke zničení výstražného kuželu vytyčujícího místo nehody přejetím okolo projíždějícím osobním vozidlem, které ihned ujelo. Věc je v řešení Policie ČR.