Ve čtvrtek 21. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení silničních dopravních nehod. K zásahu vyproštění osob při dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla do karlovarské části Počerny vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 11:31 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Po našem příjezdu na místo nehody, nebylo již nikoho vyprošťovat. Zraněné osoby byly v péči Zdravotnické záchranné služby a naše jednotky po splnění úkolů, byla odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.