Ve středu 17. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K dopravní nehodě osobního vozidla, kdy hrozí pád ze srázu, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:25 hodin. K zásahu na silnici z Vřesové na Tatrovice vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a hlídky Policie ČR. Po příjezdu na místo provádíme průzkum, zajištění místa nehody a zajištění havarovaného vozidla proti pohybu. Při nehodě nikdo nebyl zraněn. Na místo se dostavuje sokolovská jednotka a její velitel přebírá velení u zásahu. Policie ČR na místě řídí provoz na komunikaci a provádí vyšetření nehody. Po ukončení vyšetřování jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.