Ve čtvrtek 24. listopadu dopoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu do Jenišova vyjíždí dvě družstva profesionálních hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. K nehodě osobního vozidla, které narazilo do plynového pomníčku, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:43 hodin. Na místo nehody se po krátkém čase dostavují hasiči z karlovarské stanice, provádějí zajištění místa nehody a další opatření. Na základě informací od velitele zásahu, je naše jednotka odvolána operačním střediskem zpět na základnu ještě během jízdy na místo zásahu.