Ve středu 21. června, krátce po půl deváté dopolední, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na dopravní nehodu nákladního a osobního vozidla na dálnici D6 na 146 km. K zásahu vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 08:42 hodin. K zásahu je současně vyslána jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice Chemické závody s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania a jednotka SDH Březová (SO) s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po příjezdu první jednotky na místo je zjištěno, že došlo k nárazu osobního vozidla do zadní části nákladního vozu se zraněním osob. Hasiči poskytují předlékařskou první pomoc. Na místo se dostavuje Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje. Naše jednotka je vzhledem ke stabilizaci situace na místě zásahu a předání pacientů do péče zdravotnickým záchranářům, odvolána operačním střediskem zpět na základnu během jízdy na místo.