Ve čtvrtek 29. června dopoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje, na základě přijetí informace o hromadné dopravní nehodě na průtahu silnice č.6 v Karlových Varech, poplach pro pět družstev jednotek předurčených na řešení dopravních nehod. K nehodě několika osobních aut a nákladního vozidla, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:23 hodin. Komplikací pro příjezd hasičských jednotek byl hustý provoz a zablokování průjezdu k nehodě. Po průjezdu první jednotky hasičů, vytvořili řidiči čekající v koloně, záchranářskou uličku. Naše jednotka, byla operačním střediskem po dohodě s Policií ČR, naváděna k místu zásahu do protisměru silnice č. 6. Po příjezdu první jednotky na místo je proveden průzkum, na základě kterého žádá velitel zásahu odvolání některých jednotek jedoucí na místo. Naše družstvo je odvoláno zpět na základnu ještě před příjezdem na místo nehody.