V sobotu 15. června dopoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři družstva hasičů na řešení velmi vážné dopravní nehody osobního vozidla a nákladního vozidla. K nehodě s vyproštěním osob v karlovarské části Počerny vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra" a velitelským automobilem VEA Toyota Hilux, a řídící důstojník UO Karlovy Vary. Na místě spolupracujeme při vyprošťování několika zraněných osob z toho třech dětí, provádíme protipožární zajištění, zajištění místa pro přistání vrtulníku Letecké záchranné služby, prořezávání dřevin v místě nehody, úklid vozovky od ropných produktů.