Velmi krátce po návratu od předešlého zásahu dopravní nehody na dálnici D6, je naší jednotce vyhlášen poplach znovu a opět na dopravní nehodu. tentokrát to bylo na dopravní nehodu osobního vozidla v Tatrovicích. Základní informace byla, že hrozí nebezpečí pádu havarovaného vozidla mimo komunikaci. Na místo vysílá operační středisko hasičů dvě jednotky a to jednotku Chodov a jednotku Sokolov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 09:55 hodin. Po příjezdu na místo nehody provádíme průzkum, zajištění místa nehody, protipožární opatření, kontrolu zdravotního stavu osob. Osoby jsou již mimo vozidlo a nedochází k žádnému úniku provozních kapalin. Na místo přijíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Po předání informací si velení zásahu přebírá velitel HZS. Jednotka Chodov se dále řídí jeho pokyny. Po ukončení se jednotka vrací na základnu.