Ve čtvrtek 11. října odpoledne vyhlašuje krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší zásahové jednotce znovu. Tentokrát je to na dopravní nehodu dvou osobních vozidel v ulici Školní. K zásahu vyjíždíme o síle družstva 1+4 v čase 13:06 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2Z. Po příjezdu na místo nehody kde je již hlídka policie ČR průzkumem zjišťujeme, že došlo ke střetu vozidla Audi A7 a Škoda Fabia. Obě vozidla jsou nárazem deformována a v jednom jsou aktivované airbagy.  Jedno zůstalo na vozovce a druhé mimo komunikaci kde narazilo do stromu. Ustanovujeme zásahovou techniku k zabezpečení místa nehody, provádíme protipožární zabezpečení. V jednom z vozidel je zjištěna lehce zraněná osoba, které poskytujeme předlékařskou pomoc do příjezdu ZZS.

Je prováděno zabezpečení uniknutých provozních hmot pomocí sorbentu Absodan. Na místo se dostavuje posádka zdravotnické záchranné služby střediska Karlovy Vary a přebírá si od hasičů zraněnou osobu do své péče. Jednotka vyčká na příjezd Skupiny dopravních nehod Policie ČR a po provedení vyšetření nehody, uklízí použitý sorbent a části havarovaných vozidel z větší části křižovatky. Na místo se dostavuje odtahová služba a za naší asistence nakládá havarované automobily. Po provedení kompletního úklidu následků nehody se závěrečným průzkumem, velitel odesílá pomocí radiostanice status o odjezdu jednotky zpět na základnu.