Ve středu 18. března v 16:23 hodin je chodovská hasičská jednotka aktivována opět. Tentokrát je operačním střediskem hasičů vyhlášen poplach pro čtyři družstva na hlášený kouř na chodbě sedmipatrového panelového domu. K zásahu do ulice Čapkova vyjíždí CAS 24 a CAS 20 chodovské jednotky a také sokolovští profesionální hasiči s CAS 24 a AZ 37. Po našem příjezdu je prováděn průzkum, je připravováno útočné vedení do budovy, prováděna kontrola detekčními přístroji. Velení zásahu přebírá velitel jednotky ze Sokolova a naše jednotka se po splnění všech úkolů vrací zpět na základnu. Kouř na chodbě domu hasiči nezjistili a ani žádný zdroj nebyl nalezen. Událost byla vyšetřovatelem požárů překlasifikována na jiný typ události.