Ve čtvrtek 17. prosince večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na nahlášený únik plynu v panelovém domě v ulici Jiráskova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 18:51 hodin. K zásahu zároveň vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a plynárenská pohotovostní služba. Na místo se dostavuje hlídka městské policie. Provádíme průzkum v domě ke zjištění případné nebezpečné koncentrace. Žádná nebezpečná výbušná koncentrace nebyla zjištěna nikde v prostorách domu. Dům byl odvětrán již majiteli bytů. Ani pracovník plynárenské společnosti nezjistil žádný zdroj úniku.