V sobotu 25. června odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro druhé družstvo, a to necelou minutu po prvním družstvu. K zásahu do ulice Vančurova, kdy bylo na tísňovou linku nahlášeno, že dochází k jiskření drátů vysokého napětí, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 15:13 hodin. Na místě je průzkumem zjištěno, že blízké stromy jsou nakloněny do drátů vysokého napětí a dráty jiskřily. Velitel zásahu si vyžádal prostřednictvím operačního střediska na místo havarijní službu energetické společnosti. Místo bylo zabezpečeno páskou. Po příjezdu technika havarijní služby, bylo dohodnuto, že si odstranění stromů po dálkovém vypnutí proudu zajistí vlastními silami. Jednotka se vrací zpět na základnu.