V pátek 6. ledna je na operační středisko hasičů v krajském městě přijata informace o požáru osobního vozidla v ulici Tovární. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro dvě jednotky. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 23:49 hodin. Následně je zjištěno, že při ohlašování události došlo k špatnému určení ulice a správně je ulice Vintířovská. Při příjezdu na místo je vidět otevřené osobní vozidlo, kdy se lehce kouří z motorové části. Provádíme zajištění místa zásahu, protipožární opatření, zajištění vozidla proti pohybu, posyp uniknutých náplní vozidla sorbentem a kontrolu řidiče. Na místo se dostavuje jednotka z Karlových Varů, kdy její velitel přebírá velení u zásahu. Událost byla překlasifikována na technickou pomoc. Jednalo se o přehřátí turbodmychadla se silným zakouřením.