Ve čtvrtek 2. února nám vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, spolupráci složek Integrovaného záchranného systému v obci Božičany. K zásahu zajištění místa pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v čase 10:55 hodin. Místo pro přistání bylo vybráno na fotbalovém hřišti vedle budovy mateřské školky. Byla provedena kontrola přistávací plochy a byl určen návodčí vrtulníku LZS. Na místo se dostavují posádky Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Po přistání vrtulníku provádíme společně se zdravotnickými záchranáři a posádkou vrtulníku transport pacienta na palubu vrtulníku W-3A Sokol.