Ve čtvrtek 8. února vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na ohlášený pravděpodobný únik plynu v Sokolově. K zásahu vyjíždí dvě družstva jednotky HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. Na místo zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:39 hodin. První jednotka na místě vyloučila průzkumem, že se jedná o únik plynu. To potvrdil také pracovník plynárenské pohotovostní služby. Naše jednotka byla odvolána na základnu ještě před dojezdem na místo. Zdroj zápachu ve sklepě byl z jiného zdroje, než z plynového potrubí.