Zatažená obloha a na zbrojnici v Chodově se ve středu 6. dubna pomalu scházejí členové družstva mladých hasičů k pravidelnému tréninku. Také několik dospěláků se dává dohromady, že v rámci akce sboru pojedou provést dohodnutou údržbu chodovského atletického stadionu, když tu náhle se rozeznívá pager a rozsvítí červená světla v garážích. Mladí hasiči přerušují trénink a dávají své hasičské náčiní bokem, aby nepřekáželi přibíhajícím a přijíždějícím hasičům ve službě. Dospělí hasiči co službu nemají a jsou na hasičárně, pomáhají s urychlením výjezdu k zásahu. Jeden běží pro výjezdový lístek a další vyjíždí s určenou technikou před garáže. Výjezdové družstvo je kompletní a velitel dává pokyn k odjezdu k místu události.

Je přesně 15:20 hodin a odesláním statusu „1“ dává velitel informaci na KOPIS, že chodovská cisternová automobilová stříkačka CAS 20 T815 TERRNo1 vyjela k otevření uzavřených prostor do ulice ČSM. Na místě zasahuje je spolu s naší jednotkou také hlídka policie ČR a velitel družstva poté co se hasiči dostávají do bytové jednotky, povolává přes KOPIS na místo posádku rychlé lékařské pomoci z Územní zdravotnické záchranné služby střediska Sokolov. Zraněná osoba je předána do péče lékaře a jednotka se vrací na základnu.