Ve čtvrtek 24. března, krátce po našem výjezdu k požáru do Nejdku, jsme přeposláni Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár travního porostu v blízkosti obytných budov v jiné části našeho kraje. Do Chranišova, který patří katastrálně pod Nové Sedlo, vyslalo Krajské operační a informační středisko také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a místní jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Jsme na místě jako první a okamžitě zahajujeme hašení pomocí útočného proudu „C“. Na místo se dostavují další povolané jednotky. Dle práva přednostního velení dochází ke změně ve funkci velitele zásahu. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR a vyšetřovatel požárů HZS. S dostatkem sil a prostředků je požár v krátké době zlikvidován a my jsme zpět na základně okolo půl páté odpolední.