V úterý 29. března je na tísňovou linku TCTV 112 nahlášen požár domu v karlovarské ulici Moskevská. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro pět hasičských jednotek hasičů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 11:07 hodin. Na místo vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania „Cobra“, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7, automobilovým žebříkem AZ 40 Iveco Magirus, velitelským automobilem Ford Ranger a velitelským automobilem Škoda Kodiaq, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 15 Renault Midlum a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, a vyšetřovatel požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje s VA-L1 VW Caddy.

Na místě zásahu, kdy byla zakouřena část ulice a kouř vycházel ze střechy domu, je prováděn průzkum místa. Průzkum je prováděn jak uvnitř budovy, tak i z vnějšku. Kontrola střechy je prováděna z koše automobilového žebříku. Důkladným průzkumem je zjištěno, že došlo k požáru sazí v komíně, kdy došlo k výraznému zakouření především uvnitř domu. Hasiči provedli odvětrání domu a vyčištění spalinové cesty. Kvůli zásahu byla přes poledne komplikovaná doprava v části centra.