Ve středu 20. dubna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky hasičů na ohlášený požár pásového dopravníku u společnosti Sokolovská uhelná, právní nástupce a.s. Sokolov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:42 hodin.  Na místo vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru podniku Sokolovská uhelná s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 „Portugal“ a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 „Nosorožec“, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 „Nosorožec“, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania. Požár byl menšího rozsahu a podniková jednotka provedla rychlé uhašení. Naše jednotky byla odvolána operačním střediskem zpět na základnu ještě během jízdy k místu požáru.