V úterý 2. srpna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár nákladního vozidla na dálnici D6. K zásahu na 135 kilometru vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 12:09 hodin. K požáru vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Jelikož místo zásahu je na 135 kilometru ve směru na Cheb, musíme najíždět na dálnici od Jenišova. Po našem příjezdu na místo, kde již zasahovala jednotka profesionálních hasičů, jsme ponechání jako jištění a po lokalizaci požáru následně odesláni zpět na základnu. Škoda na způsobená požárem byla přes milion korun.