Ve čtvrtek 10. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na ohlášený požár v průmyslové části na Vřesové. K zásahu vyjíždí šest jednotek hasičů. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 14:52 hodin. Na místě požáru izolátoru v elektrorozvodně postupujeme dle pokynů velitele zásahu a to velitele jednotky Sokolovská uhelná. Jelikož se požár nikam nerozšířil a byl nakonec menšího rozsahu, jsme velitelem zásahu po lokalizaci požáru, odesláni zpět na základnu.

Vyslané hasičské jednotky na místo požáru:

HZSp Sokolovská uhelná, právní nástupce a.s.

JSDH Chodov

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov

HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary

HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov

JSDH Vintířov