V pátek 23. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro hasičské jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu. K ohlášenému požáru bytu v panelovém domě v ulici Tovární vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 02:34 hodin. K zásahu současně vyjely jednotky hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a jednotka SDH Vintířov.

Po našem příjezdu je průzkumem zjištěno, že došlo k požáru vybavení kuchyně, kdy bylo požárem zasaženo několik kuchyňských spotřebičů, ale také pračky. Kouřem byla zasažena menší část bytu. Požár byl lokalizovaný majitelem bytu a při požáru se nikdo nezranil. Příčina a výše škody jsou předmětem vyšetřování vyšetřovatelů HZS a Policie ČR.