V neděli 25. prosince vyjíždí dvě hasičské jednotky na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na základě informace z dohledového centra PCO Městské policie Chodov  o signalizaci možného požáru z EPS kostela Sv. Vavřince v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 12:52 hodin. Na místě nás očekává hlídka Městské policie Chodov a místní farář. Provedli jsme průzkum celého objektu, kdy nebyly zjištěny žádné příznaky hoření ani zplodin hoření. Na místo byla povolán zástupce majitele k součinnosti s hasiči a opětovnému standardnímu nastavení OPPO. Na místo se mezitím dostavila jednotka hasičů HZS Karlovarského kraje. Událost byla překlasifikována na planý poplach.