V úterý 24. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár přístřešku bezdomovců v ulici Lesní. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 09:20 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". Průzkumem na místě je potvrzen požár odpadu, zbytků stanového přístřešku bezdomovců a izolace teplovodu. Nasazen je útočný proud C k zabránění šíření požáru a následnému hašení požáru. Na místo požáru je povolán vyšetřovatel požárů HZS. U události spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov, zástupcem města a také zástupci provozovatele teplovodu, který byl požárem poškozen.