Ve středu 15. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky určené požárním poplachovým plánem. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 11:25 hodin. Na místo vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary.

Po příjezdu na místo zachraňujeme jednu osobu z domu, která utrpěla popáleniny prvního stupně a je intoxikována kouřem. Na místo je povolána ZZS. Provádíme hašení požáru a další průzkum k vyhledání případných skrytých ohnisek požáru. Na místo se dostavují další povolané hasičské jednotky a posádka Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Na místě zásahu spolupracujeme také s hlídkami Policie ČR.