V pátek 20. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na ohlášený požár v panelovém domě ulice Jiráskova. K zásahu, kdy bylo ohlášen silný zápach spáleniny zatím bez viditelných známek kouře ve společných prostorách, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 14:47 hodin. K zásahu je zároveň vyslána jednotka HZS Karlovarského kraje s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". Po našem příjezdu na místě zjišťujeme průzkumem a zároveň od hlídky Městské policie, že se jedná o požár potravin v bytě. Požár je uhašen. Provádíme kontrolu bytu nad požárem a nasazujeme přetlakový ventilátor k nucené ventilaci zakouřených prostor. Při požáru nebyl nikdo zraněn.